fbpx

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

W ramach pakietu spokoju przysługują Ci 2 rundy poprawek na etapie układu pokoju oraz dwie rundy poprawek do wizualizacji. Jeżeli będziesz potrzebować więcej rund poprawek - jak najbardziej możemy je zrealizować - są dodatkowo płatne 100 PLN per runda. Dzięki temu, że wszystko bardzo szczegółowo omawiamy na etapie konsultacji, zwykle udaje się nam realizować projekty mieszczące się w 2 rundach poprawek.

Budżet projektu w dużej mierze zależy od zakresu projektu. Inny będzie w przypadku gdy zostawiamy znaczną część mebli i zmiany dotyczą głownie sfery dekoracji, a inny kiedy robimy od nowa projekt z zabudową stolarską robioną na wymiar. Praktyka pokazuje, że rzadko udaje się zejść z listą zakupów poniżej 10 tysięcy złotych, do tego należy doliczyć ewentualny koszt ekipy remontowej oraz wynagrodzenie Studia Spokoje. Projektując trzymamy się twoich wytycznych, dlatego na początku projektu ustalamy najważniejsze założenia - w tym budżetowe. Jeżeli ciężko jest Ci podać konkretną kwotę to możemy przyjąć ogólne założenia np. ustalimy, że meble mają być z IKEA, a oświetlenie zostaje w formie pozwalającej uniknąć ingerencji elektryka, a co za tym idzie większego remontu, to tak będziemy pracować. Jeżeli masz większy budżet i możemy zaszaleć - chętnie to zrobimy 🙂

Tak, oczywiście, potrzebne będą ich zdjęcia i dokładne wymiary. Zastrzegamy, że twoje obecne meble mogą nie być idealnie odwzorowane w projekcie (nie zawsze istnieje dokładny model 3D danego mebla, czasem musimy użyć czegoś o zbliżonym wyglądzie).

 

Jeżeli wszystko idzie sprawnie to zwykle 4-6 tygodni. Czas trwania zależy od szybkości naszej pracy, (a jest to praca kreatywna i wymaga chwili zastanowienia) oraz od tego jak szybko, dostarczysz nam wymiary pokoju, zdjęcia oraz wypełnisz kwestionariusz potrzeb, żebyśmy mogły wystartować z projektem. Podczas pracy nad projektem istotne jest również, jak szybko będziemy otrzymywać od Ciebie informacje zwrotne. Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się na dokumentację techniczną oraz projekty mebli na zamówienie należy się liczyć z tym, że projekt potrwa nieco dłużej. My z naszej strony dokładamy wszelkich starań, żeby prace szły sprawnie.

W takim przypadku proponujemy zacząć od wykupienia pakietu 'spokój'. Jeżeli podczas projektowania okaże się, że potrzebujesz dokumentację techniczną dla wykonawcy albo zdecydujesz, że jednak chcesz meble na wymiar od stolarza, to poprosimy Cię o dopłatę.